Advanced Workflow Management (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Name
is: Nafn

en: Role name
is: Nafn hlutverks

en: locked
is: læst

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: Delete role
is: Eyða hlutverki

en: Save role
is: Vista hlutverk

en: Add role
is: Bæta við hlutverki

en: The role has been added.
is: Hlutverkinu hefur verið bætt við.

en: edit role
is: breyta hlutverki

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
is: Hlutverkið %name er þegar til. Vinsamlegast veljið annað hlutverkanafn.

en: The role has been renamed.
is: Hlutverkið hefur verið endurskírt.

en: The role has been deleted.
is: Hlutverkinu hefur verið eytt.

en: Edit role
is: Breyta hlutverki
