Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Role name
lt: Rolės pavadinimas

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Delete role
lt: Pašalinti rolę

en: Save role
lt: Išsaugoti rolę

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: The role has been added.
lt: Rolė pridėta.

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: edit role
lt: redaguoti rolę

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
lt: Rolė pavadinimu %name jau yra. Prašome pasirinkti kitą.

en: The role has been renamed.
lt: Rolė pervadinta.

en: The role has been deleted.
lt: Rolė pašalinta.

en: Edit role
lt: Redaguoti rolę
