Advanced Workflow Management (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Name
pt: Nome

en: Role name
pt: Nome do papel

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Delete role
pt: Apagar papel

en: Save role
pt: Salvar papel

en: Add role
pt: Adicionar papel

en: The role has been added.
pt: O papel de usuário foi adicionado.

en: edit permissions
pt: editar permissões

en: edit role
pt: editar papel

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
pt: Já existe um papel chamado %name. Por favor escolha outro nome.

en: The role has been renamed.
pt: O nome do papel foi alterado.

en: The role has been deleted.
pt: O papel de usuário foi removido.

en: Edit role
pt: Editar papel
