Workflow extensions (6.x-1.7) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: User
eo: Uzanto

en: Comment
eo: Komento

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Edit comment
eo: Redaktu komenton
