Workflow Extensions (6.x-1.7) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Submit
ug: يوللاش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Edit comment
ug: ئىنكاسنى تەھرىرلەي
