Workflow Extensions (6.x-1.8) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Submit
hi: जमा करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Workflow
hi: कार्यप्रवाह

en: Edit comment
hi: कमेन्ट का सम्पादन
