Workflow extensions (6.x-1.8) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: user
id: pengguna

en: Submit
id: Serah

en: User
id: Pengguna

en: Comment
id: Komen

en: Workflow
id: Alir kerja

en: Edit comment
id: Sunting komen
