Workflow Fields (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: all
es: todo

en: Edit
es: Editar

en: none
es: ninguno

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: (creation)
es: (creación)

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: author
es: autor

en: toggle
es: activar/desactivar
