Workflow Fields (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: all
gl: todos

en: Edit
gl: Editar

en: none
gl: ningún

en: Visible
gl: Visíbel

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: (creation)
gl: (creación)

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: author
gl: autor
