Workflow Fields (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: none
km: គ្មាន

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ
