Workflow Fields (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: all
lv: visi

en: Edit
lv: Labot

en: none
lv: neviens

en: Visible
lv: Redzams

en: Content type
lv: Satura veids

en: (creation)
lv: (izveide)

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: author
lv: autors

en: Editable
lv: Rediģējams
