Workflow Fields (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: all
pt: todos

en: Edit
pt: Editar

en: none
pt: nenhum

en: Visible
pt: Visível

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: (creation)
pt: (criação)

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: author
pt: autor

en: Editable
pt: Editável
