Workflow Fields (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: all
hi: सभी

en: Edit
hi: संपादित करें

en: none
hi: कोई नहीं

en: Visible
hi: दर्शनीय

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Workflow
hi: कार्यप्रवाह

en: author
hi: लेखक
