Workflow Fields (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Edit
jv: Sunting

en: none
jv: ora ana

en: Visible
jv: Kétok

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Workflow
jv: Alur kerja
