Workflow Private Comments (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Date
da: Dato

en: Comment
da: Kommentar

en: By
da: Af

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Old State
da: Gammel tilstand

en: New State
da: Ny tilstand

en: Workflow History
da: Arbejdsgangshistorik

en: *State is no longer available.
da: *Tilstand er ikke længere tilgængelig.
