Workflow Private Comments (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Date
de: Datum

en: Comment
de: Kommentar

en: By
de: Von

en: Workflow
de: Arbeitsablauf

en: Old State
de: Alter Status

en: New State
de: Neuer Status

en: Workflow History
de: Arbeitsablauf-Protokoll

en: *State is no longer available.
de: *Status ist nicht mehr verfügbar.
