Workflow Private Comments (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Comment
es: Comentario

en: By
es: Por

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: Old State
es: Estado antiguo

en: New State
es: Estado nuevo

en: Workflow History
es: Historial del flujo de trabajo

en: *State is no longer available.
es: *El estado ya no está disponible.
