Workflow Private Comments (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Comment
fr: Commentaire

en: By
fr: Par

en: Workflow
fr: Processus

en: Old State
fr: Ancien état

en: New State
fr: Nouvel état

en: Workflow History
fr: Historique du processus

en: *State is no longer available.
fr: *L'état n'est plus disponible.
