Workflow Private Comments (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Date
gl: Data

en: Comment
gl: Comentario

en: By
gl: Por

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Old State
gl: Estado antigo

en: New State
gl: Novo estado

en: Workflow History
gl: Historial do Fluxo de Traballo
