Workflow Private Comments (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Date
ja: 日付

en: Comment
ja: コメント

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Old State
ja: 従来の状態

en: New State
ja: 新しい状態

en: Workflow History
ja: ワークフローの履歴

en: *State is no longer available.
ja: *状態を利用できません。
