Workflow Private Comments (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Comment
nl: Reactie

en: By
nl: Door

en: Old State
nl: Oude status

en: New State
nl: Nieuwe status

en: Workflow History
nl: Workflowgeschiedenis
