Workflow Private Comments (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Date
pl: Data

en: Comment
pl: Komentarz

en: By
pl: Przez

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: *State is no longer available.
pl: *Stan nie jest już dostępny.
