Workflow Private Comments (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Date
pt: Data

en: Comment
pt: Comentário

en: By
pt: Por

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Old State
pt: Estado anterior

en: New State
pt: Novo estado

en: Workflow History
pt: Histórico do workflow

en: *State is no longer available.
pt: *Estado não está mais disponível.
