Workflow Private Comments (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Date
ru: Дата

en: Comment
ru: Комментарий

en: By
ru: Автор:

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Old State
ru: Предыдущее состояние

en: New State
ru: Новое состояние

en: Workflow History
ru: История документооборота
