Workflow Private Comments (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Date
uk: Дата

en: Comment
uk: Коментар

en: By
uk: від

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Old State
uk: Попередній стан

en: New State
uk: Новий стан

en: Workflow History
uk: Історія документообігу
