Workflow Private Comments (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: By
vi: Bởi

en: Workflow
vi: Luồng công việc

en: Old State
vi: Trạng thái cũ

en: New State
vi: Trạng thái mới

en: Workflow History
vi: Lịch sử luồng công việc
