Workflow Private Comments (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Date
lv: Datums

en: Comment
lv: Komentārs

en: By
lv: Autors

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Old State
lv: Iepriekšējais stāvoklis

en: New State
lv: Jaunais stāvoklis

en: Workflow History
lv: Darbplūsmas vēsture
