Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: edit
am: አስተካክል

en: Configure
am: ውቀር

en: Published
am: የታተመ
