Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Replies
ast: Rempuestes

en: yes
ast: Sí

en: Comments
ast: Comentarios

en: Size
ast: Tamañu

en: edit
ast: editar

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Configure
ast: Configurar

en: no
ast: non

en: Published
ast: Espublizáu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Attachments
ast: Axuntos
