Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Size
bn: সাইজ

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Configure
bn: কনফিগার
