Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Replies
bs: Odgovori

en: Comments
bs: Komentari

en: Size
bs: Veličina

en: edit
bs: izmjeni

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Published
bs: Objavljeno
