Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Replies
ca: Respostes

en: yes
ca: sí

en: Comments
ca: Comentaris

en: Size
ca: Mida

en: edit
ca: edita

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Configure
ca: Configura

en: Published
ca: Publicat

en: download
ca: descarrega

en: Owner
ca: Propietari

en: Attachments
ca: Adjunts
