Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Replies
cy: Atebion

en: yes
cy: ie

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Size
cy: Maint

en: edit
cy: golygu

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: no
cy: na

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Attachments
cy: Atodiadau
