Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Replies
da: Svar

en: yes
da: ja

en: Comments
da: Kommentarer

en: Size
da: Størrelse

en: edit
da: redigér

en: Filename
da: Filnavn

en: Number of items
da: Antal elementer

en: Configure
da: Konfigurér

en: no
da: nej

en: Published
da: Udgivet

en: Owner
da: Ejer

en: Modified
da: Ændret

en: Attachments
da: Bilag

en: Add new item
da: Tilføj nyt element
