Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Replies
dz: ལན་གསལ་ཚུ།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Size
dz: ཚད།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།
