Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Replies
el: Απαντήσεις

en: yes
el: ναι

en: Comments
el: Σχόλια

en: Size
el: Μέγεθος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Configure
el: Ρύθμιση

en: no
el: όχι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Add new item
el: Προσθήκη νέου αντικειμένου
