Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Replies
et: Vastused

en: yes
et: jah

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Size
et: Suurus

en: edit
et: muuda

en: Filename
et: Failinimi

en: Configure
et: Seadistus

en: no
et: ei

en: Published
et: Avaldatud

en: Owner
et: Omanik

en: Modified
et: Muudetud

en: Attachments
et: Manused
