Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Replies
eu: Erantzunak

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Size
eu: Tamaina

en: edit
eu: editatu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Published
eu: Argitaratua

en: Attachments
eu: Eranskinak
