Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Replies
fi: Vastaukset

en: yes
fi: kyllä

en: Comments
fi: Kommentit

en: Size
fi: Koko

en: edit
fi: muokkaa

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Number of items
fi: Kohteiden määrä

en: Configure
fi: Määrittele

en: no
fi: ei

en: Published
fi: Julkaistu

en: Owner
fi: Omistaja

en: Attachments
fi: Liitteet
