Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Replies
fil: Mga tugon

en: yes
fil: oo

en: Comments
fil: Mga komento

en: edit
fil: wastuhin

en: Configure
fil: Ayusin

en: Published
fil: Inilathala
