Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Configure
gu: ગોઠવણી
