Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמור תצורה

en: delete
he: מחק

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Replies
he: תגובות

en: yes
he: סוגים

en: Comments
he: תגובות

en: Size
he: גודל

en: edit
he: עדכן

en: Number of items
he: מספר פריטים

en: Configure
he: הגדר

en: no
he: לא

en: Published
he: מפורסם

en: Attachments
he: קבצים מצורפים
