Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: अंतर्वस्तु

en: Type
hi: प्रकार

en: Replies
hi: जवाब

en: yes
hi: हां

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Size
hi: आकार

en: edit
hi: संपादन करें

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: no
hi: नहीं

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Attachments
hi: संलग्नी
