Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: Save configuration
hr: Spremi konfiguraciju

en: delete
hr: izbriši

en: Delete
hr: Izbriši

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Replies
hr: Odgovori

en: yes
hr: da

en: Comments
hr: Komentari

en: Size
hr: Veličina

en: edit
hr: uredi

en: Configure
hr: Konfiguriraj

en: no
hr: ne

en: Published
hr: Objavljeno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Attachments
hr: Privitci
