Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Replies
hu: Válaszok

en: yes
hu: igen

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Size
hu: Méret

en: edit
hu: szerkesztés

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Number of items
hu: Elemek száma

en: Configure
hu: Beállítás

en: no
hu: nem

en: Published
hu: Közzétéve

en: download
hu: letöltés

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Modified
hu: Változtatott

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Number of files
hu: Fájlok száma

en: Add new item
hu: Új elem hozzáadása
