Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: Content
id: Konten

en: Type
id: Jenis

en: Replies
id: Jawaban

en: yes
id: ya

en: Comments
id: Komentar

en: Size
id: Ukuran

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Published
id: Ditampilkan

en: Attachments
id: Sisipan
