Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Save configuration
ja: 設定を保存

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Replies
ja: 返信

en: yes
ja: はい

en: Comments
ja: コメント

en: Size
ja: サイズ

en: edit
ja: 編集

en: Filename
ja: ファイル名

en: Configure
ja: 設定

en: no
ja: いいえ

en: Published
ja: 掲載

en: download
ja: ダウンロード

en: Owner
ja: 所有者

en: Modified
ja: 変更済み

en: Attachments
ja: 添付
