Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busek

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Replies
jv: Balesan

en: yes
jv: ya

en: Comments
jv: Komentar

en: Size
jv: Ukuran

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: no
jv: ora

en: Published
jv: Ditampilna

en: Owner
jv: Sing duwe
