Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა.

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: შიგთავსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Replies
ka: გამოხმაურებები

en: yes
ka: დიახ
