Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Replies
kk: Жауаптар

en: yes
kk: Иә

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Size
kk: Көлем

en: edit
kk: түзету

en: Configure
kk: Баптау

en: Published
kk: Жарияланған

en: Attachments
kk: Косымшалар
